کمی درباره

آموزشگاه آرایشگری بانو هنگامه

درباره ما

خانم هنگامه قاسمی مدیر و موسس آموزشگاه زیبایی و آرایشگری بانو هنگامه که فعالیت حرفه ای خود را از سال 1360 در زمینه زیبایی و آرایشگری آغاز کردند.

خانم قاسمی با توجه به تجربیات 30 ساله در این کار تصمیم به تاسیس آموزشگاه مراقبت و زیبایی بانو هنگامه در سال 1395 گرفتند.

خانم هنگامه قاسمی در زمینه های زیادی در حوزه آرایشگری و زیبایی با توجه به طول مدت خدمات تخصص دارندو دوره های تخصیی بسیار زیادی را نزد اساتید این حوزه و مانند استاد معیریان (گریمور سینمایی معروف)  سرکار خانم شفق سرکار خانم عزیز نوروز سرکار خانم ملک سرکا خانم زهره دانشمندی (بهترین عروس کار) و همچنین دوره های تخصصی کار با مواد شیمیایی و لایت را با مدارک فنی حرفه ای با لایسنس کشور ایتالیا همچنین دوره های مراقیب پوست یا همان skin care و دوره های مراقبت از مو و همچنین دوره های ژورنال و کوپ و … را گذرانده اند. خانم قاسمی همچنین متخصص در برداشتن ابرو به صورت هاشور جدیدترین تکنیک های دخترانه و نچرال میباشند.

آموزشگاه و سالن زیبایی بانو هنگامه دارای مربیان و اساتید مجرب در انواع رشته ها به طور خاص مژه ،ناخن،اپیلاسیون،وکس و کلیه موارد  اکستنشن مو و اکشتنشن مژه در تمامی سبک ها است.

مشاور کسب و کار از شرکت قانون گستر و دنیای تحول ،به کار آموزان  راه و روش تاسیس کسب و کارشان را هدیه میدهد.